Matematyczne talenty


O zabijaniu matematycznych talentów mówi Profesor Edyta Gruszczyk-Kolczyńska z Akademii Pedagogiki Specjalnej, współtwórczyni nowej podstawy programowej do szkół podstawowych

„Teraz to jeden wielki skandal. Jak można wprowadzać reformę, jeżeli zabiera się pieniądze na modernizację szkół, a zarazem utrzymuje, że młodsze dzieci mają iść do pierwszej klasy?! Różnice w wyposażeniu szkół są tak wielkie, że rodzice się przeciwko temu burzą i nie ma się czemu dziwić. Jednak przetrzymywanie dzieci w przedszkolu też nie jest dobre. Nie ma przecież nic gorszego niż rozleniwianie dziecięcego umysłu. I w przedszkolu, i w szkole.”

Całość czytaj w Gazecie Prawnej

Szkoła to rzeźnia talentów. Błyskawicznie zabija matematyczne zdolności – Edukacja – Gazeta Prawna – partner pracodawcy, narzędzie specjalisty.

  1. Brak komentarzy, jeszcze.
(nie będzie widoczne)


error: Treści są chronione! Nie masz uprawnień do ich kopiowania.