Sześciolatek w szponach systemu


Prezydent RP Bronisław Komorowski podpisał 9 lutego 2013 r  nowelizację ustawy o systemie oświaty. Ustawa przesuwa do 2014 roku wprowadzenie obowiązku szkolnego dla dzieci sześcioletnich co oznacza, że dzieci urodzone w latach 2006 i 2007, które nie pójdą do I klasy szkoły podstawowej od 1 września 2012 r. i od 1 września 2013 r., będą nadal przedszkolakami. Co się stanie z dziećmi, które nie zostaną przedszkolakami w wieku 6 lat, bo zabraknie dla nich miejsca w przedszkolach?

System rekrutacji do przedszkoli zastanawia i budzi wiele kontrowersji. Przeczytaj list mamy Zosi, której córeczka uwikłana w elektroniczny system rekrutacji została pozbawiona edukacji w przedszkolu

Problemy z rekrutacją: Sześciolatek w szponach systemu.

  1. Brak komentarzy, jeszcze.
(nie będzie widoczne)


error: Treści są chronione! Nie masz uprawnień do ich kopiowania.