Zmiany w Podstawie programowej wychowania przedszkolnego


W Ministerstwie Edukacji Narodowej trwają prace nad zmianami w rozporządzeniu w sprawie podstawy programowej. Zakres zmian dotyczy wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej. Jeszcze przed skierowaniem rozporządzenia do konsultacji społecznych i uzgodnień międzyresortowych MEN zaprezentował projekt zmian podstawy programowej w zakresie wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, tak by każdy za pomocą specjalnego formularza mógł wnieść do 11 marca, do godziny 23.59 swoje uwagi.

Poniżej znajduje się ten dokument z wyszczególnieniem zmian.

PROJEKT podstawy programowej wychowania przedszkolnego

Zachęcam do zapoznania się z nim i komentowania.

Dokument, jak i wiele innych znajdziesz także w naszej PLIKOWNI

  1. Brak komentarzy, jeszcze.
(nie będzie widoczne)


error: Treści są chronione! Nie masz uprawnień do ich kopiowania.