Szukaj Inspiracji, spotykaj ludzi w realu


PrzechwytywanieCo ważnego lub dobrego udało Ci się zrobić w przeciągu ostatniego tygodnia/miesiąca?- Takie pytanie zadał Bernard Fruga uczestnikom 10 Forum Wychowania Przedszkolnego w wystąpieniu „Jak unikać i jak rozwiązywać konflikty w…przedszkolu, a potem pofrunąć do gwiazd?”. Odpowiedzi było wiele, ale jak się okazuje tylko jedna osoba na pełnej po brzegi sali odpowiedziała, że nic jej się nie udało.
Mi także nic się NIE UDAŁO, bo przecież zapracowałam na wszystko sama i nic nie było przypadkiem. Pojechałam na Forum do Krakowa, bo chciałam i taki miałam plan. Zamieniłam marzenia w rzeczywistość i nie był to żaden fuks. A ponieważ nie mam żadnego wsparcia ze strony placówki w której pracuję, to musiałam dobrze zaplanować finanse i organizację mojego przedsięwzięcia. W styczniowym planie urlopów „zarezerwowałam” sobie 3 dni w kwietniu, co sprawiło że w spokoju mogłam zabukować miejsce noclegowe na terenie Krakowa. Fundusze także nie były przypadkowe, zbierałam je do słoiczka pod nazwą „Moje marzenia- Forum Wychowania Przedszkolnego”. Co miesiąc wrzucałam do niego jakiś niewielki banknocik i przez 2 lata (w zeszłym roku nie udało się pojechać), bez nadmiernego obciążania budżetu rodzinnego nazbierała się wcale niemała suma.

Byłam, bo chciałam. Marzyłam i spełniałam swoje marzenia, pracowałam na nie i spełniło się, bo wszystko było zaplanowane i świadomie realizowane. Ty też tak możesz. Myśl z wyprzedzeniem i realizuj swoje marzenia i plany. Szukaj inspiracji, spotykaj ludzi w realu.

Bernarda Frugę poznałam osobiście na Forum. Uśmiechnięty, radosny facet, z poczuciem humoru i z niesamowita aurą. Przyjechał na Forum z przypadkową osobą, która zgłosiła się w odpowiedzi na jego wystawione ogłoszenie na bla bla car :-). Tą osobą była moja koleżanka Ula.

  1. Brak komentarzy, jeszcze.
(nie będzie widoczne)


error: Treści są chronione! Nie masz uprawnień do ich kopiowania.