Rozstania w przedszkolu


0008633419X-565x849

www.photl.com

Rozstania są trudne. W przedszkolu przeżycia związane z rozstaniem są trudne nie tylko dla dziecka i rodzica, ale także dla nauczyciela, który z duszą pełną uczuć stoi pomiędzy nimi. To ogromne wyzwanie. Jak sobie radzą nauczyciele w trudnych sytuacjach przeczytajcie na blogu Blizej Przedszkola. Oto fragment wpisu Karoliny Turek pt.: „Dusza nauczycielki”:

– Proszę mi wierzyć, że zostawia pani synka pod najlepszą opieką. Jeśli Adasiowi będzie smutno i będzie bardzo tęsknił, zadzwonię, aby przyszła Pani wcześniej. – zatrzymuję jej wzrok przez jedną, dwie, trzy, cztery sekundy, więcej nie… I tak wielki sukces. I tak nie zadzwonię. Bo nie wierzę, ze temu małemu figlarnemu i zaciekawionemu malcowi mogłoby czegoś brakować. Jeśli już – to tylko wolności, przestrzeni…”

  1. Brak komentarzy, jeszcze.
(nie będzie widoczne)


error: Treści są chronione! Nie masz uprawnień do ich kopiowania.