Homopropaganda dla maluchów


Świat staje na głowie i zapomina o swoich prakorzeniach. Próbuje się przekonywać ludzi do tego, że związek kobiety z kobietą, lub mężczyzny z mężczyzną to normalność i że wychowywanie dziecka w takim związku też jest normalnością. Brzmi to trochę, jak gorączkowe dyskusje na temat posyłania sześciolatków do szkoły, które w ten sposób zostały  pozbawione prawa do naturalnego rozwoju.
W Mediolanie wydano książeczkę adresowaną do dzieci w wieku 3 do 6 lat pt.: „Małe Jajko” liczącą 28 stron, która opowiada historię spotkań Małego Jajka z różnymi modelami współczesnej rodziny. Rzecz dzieje się w świecie zwierząt. Chodzi o to, że Małe Jajko jeszcze się nie zdecydowało, w jakiej rodzinie się wykluć. Dlatego chce się im wszystkim dokładnie przyjrzeć.

Homopropaganda dla maluchów | rp.pl.

  1. Brak komentarzy, jeszcze.
(nie będzie widoczne)


error: Treści są chronione! Nie masz uprawnień do ich kopiowania.