Regulamin Serwisu


REGULAMIN SERWISU
www.przedszkolanki.com
 1. W przypadku konieczności rejestrowania do przeglądania niektórych treści UŻYTKOWNIK rejestrujący się w serwisie wyraża zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie zawartych w nim informacji przez www.przedszkolanki.com w celach statystycznych i marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 roku (Dz.U. nr 133, poz.883) i polityką prywatności tego serwisu.
 2. Użytkownik jest zobowiązany do korzystania z konta w sposób zgodny z obowiązującym prawem, normami społecznymi i obyczajowymi oraz postanowieniami niniejszego regulaminu.
 3. WWW przedszkolanki.com zobowiązuje się do ochrony danych zgromadzonych w bazie serwisu, lecz nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z ujawnienia ich przez osoby trzecie, które w sposób nielegalny weszły w ich posiadanie.
 4. Www.przedszkolanki.com zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika, jeśli uzna to za uzasadnione, w szczególności w przypadku wykorzystywania konta niezgodnie z postanowieniami obowiązującego prawa lub niniejszego regulaminu.
 5. Www.przedszkolanki.com publikuje materiały na stronie zgodnie z zasadami publikacji artykułów i dokumentów.
 6. Www.przedszkolanki.com nie będzie przekazywać, sprzedawać, czy udostępniać zgromadzonych danych osobowych użytkowników kont innym osobom lub instytucjom, chyba że nastąpi to za wyraźną zgodą lub na życzenie użytkownika.
 7. Www.przedszkolanki.com zastrzega sobie prawo do rozsyłania zarejestrowanym użytkownikom informacyjnych biuletynów 2-5 razy w roku, oraz dołączania reklamy do wysyłanych wiadomości.
 8. Www.przedszkolanki.com zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie bez podawania przyczyn. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie, po uprzednim poinformowaniu
  użytkowników.

Alicja Buczek- administrator serwisu

 1. Brak komentarzy, jeszcze.
(nie będzie widoczne)


error: Treści są chronione! Nie masz uprawnień do ich kopiowania.