Polityka Prywatności


POLITYKA PRYWATNOCI
w serwisie www.przedszkolanki.com
Właścicielem i administratorem serwisu internetowego dostępnego pod adresem http://www.przedszkolanki.com jest Alicja Buczek. Możesz się ze mną skontaktować tutaj.
W serwisie www.przedszkolanki.com Twoje dane osobowe podlegają ochronie. Przywiązuję dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników, dlatego zapraszam do zapoznania się z realizowaną w moim serwisie Polityką Prywatności.
Serwis www.przedszkolanki.com deklaruje ochronę prywatności każdego użytkownika odwiedzającego stronę. Wszelkie informacje uzyskane bezpośrednio od Was lub związane z Waszą wizytą w serwisie będą wykorzystywane przede wszystkim w celu właściwej obsługi wizyt w serwisie oraz przypisywaniu uprawnień1 do korzystania z serwisu
Dane gromadzone w serwisie internetowym www.przedszkolanki.com mają postać:
  • Dobrowolnie wprowadzanych przez użytkownika danych w formularzach (dane osobowe, kontaktowe, dotyczące komunikacji pomiędzy użytkownikiem a Przedszkolanki.com
  • Danych gromadzonych automatycznie przez systemy informatyczne w związku z wizytą użytkownika na stronach internetowych (wpisy w logach2, adresy IPcookies4).
W serwisie internetowym www.przedszkolanki.com mogą być wykorzystywane następujące technologie: JS, XML, PHP, cookies. Wybrane podstrony serwisu mogą wymagać logowania.Gromadzone Wasze dane przez serwis www.przedszkolanki.com są przechowywane i przetwarzanie zgodnie z polskimi regulacjami prawnymi w tym zakresie (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r., Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.). Jednocześnie informujemy, że przysługuje Wam prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania usunięcia.
Dane pozyskane w związku z Państwa wizytą w serwisie internetowym www.przedszkolanki.com wykorzystywane są przez administratora serwisu w celach technicznych, statystycznych lub w celu optymalizacji serwisu.Wszelkie informacje uzyskane bezpośrednio od Was lub związane z Waszą wizytą w serwisie www.przedszkolanki.com nie będą nikomu ujawniane ani udostępniane pod żadnym pozorem
Zwracam uwagę na fakt, że korzystanie z serwisu internetowego www.przedszkolanki.com oznacza Waszą akceptację powyższej polityki prywatności.
{mosimage}

[1] Uprawnienia użytkowników: zarejestrowany, autor, edytor, publikator.

[2] Logi serwerowe zawierają zapis komunikacji pomiędzy komputerem użytkownika a serwerem stron internetowych podczas wizyty użytkownika na stronach internetowych, m.in. adresy IP pozwalające ustalić, skąd inicjowane było połączenie z serwerem oraz elementy serwisu pobierane przez przeglądarkę internetową użytkownika.

[3] Numer komputera podłączonego do sieci, w tym internetu. Może być na stałe przypisany do komputera użytkownika lub być mu przydzielany dynamicznie przy każdym połączeniu. Może pozwalać na lokalizację komputera użytkownika łączącego się z serwisem.

[4]Technologia ułatwiająca m.in. wprowadzanie przez użytkownika danych do formularzy internetowych. W przypadku ewentualnych problemów w korzystaniu serwisu rekomendujemy włączenie obsługi cookies w przeglądarce internetowej. Pliki cookies ze strony www.przedszkolanki.com są wykorzystywane wyłącznie w obrębie tego serwisu i nie są udostępniane innym podmiotom.

  1. Brak komentarzy, jeszcze.
(nie będzie widoczne)


error: Treści są chronione! Nie masz uprawnień do ich kopiowania.