Historia strony

Historia obecnej strony sięga 2002 roku, kiedy to rozpoczęłam tworzenie stron Internetowych. Można by się spierać, czy w 2002 roku, kiedy powstała moja pierwsza strona rozpoczęła się prawdziwa historia obecnie istniejącego serwisu. Myślę jednak, że niesprawiedliwością byłoby pominąć ważne etapy twórczości webmasterskiej, które doprowadziły mnie do istniejącego obecnie serwisu.
Zasadniczą wspólną cechą wszystkich stron powstałych na przestrzeni 6 lat była chęć dzielenia się swoimi doświadczeniami, tworzenia i łaczenia środowiska nauczycieli pracujących w przedszkolach.
Kolejne etapy w powstawaniu serwisu
  1. 2002 rok– Pierwsza z nich była świadectwem mojej trzyletniej pracy z grupą dzieci z rocznika 1998. Strona byłą tworzona w HTML i była początkiem mojej wielkiej przygody z tworzeniem stron w Internecie. Dzięki tej stronie nawiązałam wiele internetowych znajomości z koleżankami „po fachu”. Postanowiłyśmy związać się w Klubie internetowych Przedszkolanek, a ja utworzyłam kolejna stronę….
  2. 2003 rok- Tak powstała strona Klubu Internetowych Przedszkolanek
  3. 2004 rok- Skierowałam ją bezpośrednio do nauczycieli przedszkola i stworzyłam serwis, który miał się stać ich udziałem. Interaktywny serwis przedszkolanek istniał rok czasu i tylko dzięki pomocy i wsparciu kilku życzliwych osób przetrwał do dnia dzisiejszego.
  4. 2006 rok- zatrzęsło serwisem i z przyczyn technicznych zmuszona byłam zbudować nowy serwis oparty na starym szkielecie. Zmieniła się także szata graficzna serwisu.
  5. Co się jeszce zmieni? Czas pokaże…

W tym miejscu pragnę serdecznie podziękować:

• Dylkowi z mamboPL
    za pomoc i wsparcie techniczne podczas tworzenia serwisu opartego na CMS mambo,
  • która wspierała mnie duchowo podczas dopadających mnie chwil zwątpienia
    w sens prowadzenia strony. Była dla mnie prawdziwym oparciem i
    spowodowała, że uwierzyłam w twórczą moc przedszkolanek.

Alicja Buczek
przedszkolanki2KIPdsp1serwis nauczycieli przedszkola3Przedszkolanki2013

Komentarze nie są dozwolone.