Historia strony


Historia obecnej strony sięga 2002 roku, kiedy to rozpoczęłam tworzenie stron Internetowych. Można by się spierać, czy w 2002 roku, kiedy powstała moja pierwsza strona rozpoczęła się prawdziwa historia obecnie istniejącego serwisu. Myślę jednak, że niesprawiedliwością byłoby pominąć ważne etapy twórczości webmasterskiej, które doprowadziły mnie do istniejącego obecnie serwisu :-).
Zasadniczą wspólną cechą wszystkich stron powstałych na przestrzeni wielu lat była chęć dzielenia się swoimi doświadczeniami, tworzenia i łączenia środowiska nauczycieli pracujących w przedszkolach.
 
Kolejne etapy powstawania serwisu przedszkolanki.com
  1. 2002 rok„Domowa Strona Przedszkolanki” – pierwsza strona tworzona w HTMLu dokumentująca moją trzyletnią pracę z dziećmi z rocznika 1998. Dzięki tej stronie nawiązałam wiele internetowych znajomości z koleżankami „po fachu”. Postanowiłyśmy związać się w Klubie Internetowych Przedszkolanek.
  2. 2003 rok- „Klub Internetowych Przedszkolanek” (KIP) był efektem wirtualnych znajomości i chęci zbudowania wirtualnej społeczności nauczycieli przedszkola.
  3. 2004 rok- „Przedszkolanki” to nowa odsłona strony dla większej grupy odbiorców oparta na nowym systemie zarządzania treścią „Mambo”. Wokół tej strony skupiło się ok 6 tys.zarejestrowanych użytkowników.
  4. 2006 rok- Przedszkolanki.com zatrzęsło poprzednim serwisem i z przyczyn technicznych zmuszona byłam zbudować nowy serwis oparty na starym szkielecie. Zmieniła się także szata graficzna serwisu i…została zarejestrowana domena pod którą można znaleźć stronę przedszkolanki.com do dnia dzisiejszego.
Alicja Buczek
 
Domowa Strona Przedszkolanki
Klub Internetowych Przedszkolanek
Serwis Nauczycielek Przedszkola
Przedszkolanki

Komentarze nie są dozwolone.

error: Treści są chronione! Nie masz uprawnień do ich kopiowania.